Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sea of Thieves'in Altıncı Sezon'u Mart Ayında Geliyor
#1
[Resim: 5wdlX8.png]

Sea of Thieves'in Altıncı Sezonu, geliştirme ekibi tarafından yayınlanan yeni bir önizleme videosuyla duyuruldu. Oyunun yeni sezonunda Sea Forts ve yeni Pirate Legend Seferleri geliyor.

Yayınlanan videoda konuşan oyunun yönetmeni ve yapımcısı Joe Neate, kabaca üç ayda bir yayınlanan sezonların beraberinde yeni mekanikler, ödüller ve daha fazlasını getirdiğini ifade ediyor. Mart ayında başlayacak olan Altıncı Sezon; bu kez Sea Forts adında 6 farklı deniz kalesine mini baskınlar düzenleyeceğimiz yeni bir macera içerecek. Bu baskınlarda hazinelere ulaşmak için hayaletler ve baskın deniz kalelerinin kaptanlarıyla çarpışacağız. Kıdemli tasarımcı Chris Davies'e göre Sea Forts, oyunculara kişisel bir deneyim sunmayı vaadediyor. 

[Resim: IK36qn.png]

Altıncı Sezon, her biri yeni ve heyecan verici bir şeyler sunan tekrar oynanabilir Pirate Legend adında yolculukları da beraberinde getiriyor. Oyuncular; bu yolculuklarda hazineleri ortaya çıkarmak için yeni haritalar kullanacak, gemi enkazlarını bulmak için derinliklere dalacak ve perili adaları keşfedecekler. 

Önizleme videosunun sonunda gösterilen Sea of Thieves 2022 Yol Haritası'na göre oyunun Yedinci Sezon'u haziran ayında, Sekizinci Sezon'u eylülde, Dokuzuncu Sezon'u ise aralıkta gelecek.

Altıncı Sezon için yayınlanan önizleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

[Resim: Kx85mz.png]
yesilkutu.net
yeşil kalp 
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi